Warsztaty Umiejętności Grupy Żywiec

Grupa Żywiec S.A. zaprasza studentów III, IV lub V roku jednolitych studiów magisterskich (lub I/II rok studiów uzupełniających magisterskich/inżynierskich) oraz II i III roku studiów licencjackich do udziału w Warsztatach Umiejętności.

Propozycja Warsztatów Umiejętności będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ:

• Każdy warsztat to maksymalnie 12 uczestników - indywidualne podejście do każdego z uczestników
• Prowadzone przez pracowników działu HR Grupy Żywiec
• Szkolenie ma formę aktywnych warsztatów
• Omawiane są dokładnie dwa tematy: rekrutacja w każdym jej aspekcie oraz asertywna komunikacja

Warsztaty odbędą się w Katowicach, 7 marca 2012 r., w nowym biurze Centrum Obsługi Klienta Grupy Żywiec.
Informacje dodatkowe:

• Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie miał niepowtarzalną okazję do rozmowy i bezpośredniego kontaktu z pracownikami Grupy Żywiec.
• Warsztaty trwają cały dzień w godzinach 10:30-17:30 i są bezpłatne.
• Zapewnione materiały szkoleniowe, lunch oraz przerwy kawowe.
• Dojazd na szkolenie we własnym zakresie.

Na aplikację Grupa Żywiec czeka do 29 lutego 2012 r.  Zgłoszenia na stronie

Podczas Warsztatów będzie można także dowiedzieć się więcej o rekrutacji na Program Stażowy,

która rusza 20 lutego br.!