Warsztaty szkoleniowe SMG/KRC

Data wydarzenia: 
3 Kwiecień, 2011 - 08:00 - 13:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

W imieniu firmy SMG/KRC zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w szkoleniach „Magia pierwszego wrażenia - autoprezentacja” oraz „Wybrane zagadnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym”.

Szkolenie „Magia pierwszego wrażenia - autoprezentacja” dotyczyć będzie między innymi technik autoprezentacji, kreowania pozytywnego wizerunku, wpływu pierwszego wrażenia na budowanie relacji międzyludzkich oraz wywierania wrażenia podczas autoprezentacji.

Podczas szkolenia „Wybrane zagadnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym” uczestnicy wezmą udział w ćwiczeniach dotyczących czynników wpływających na bezpieczeństwo w ruchu oraz technik kierowania pojazdem. Ponadto będzie można uczestniczyć w symulacji dotyczącej wpływu alkoholu na zdolność prowadzenia pojazdów. Szkolenie zakończy się ankietą ewaluacyjną.

Szkolenia odbędą się w dniu 3 kwietnia 2011 r., w godzinach 8.00 - 13.00, w Katowicach, przy ul. Stawowej 10, w Sali Europrofes.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach proszone są o nadsyłanie swoich zgłoszeń na adres e-mailowy: katarzyna.orlicka@smgkrc.com

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego