Warsztaty i Dzień Otwarty w MCK Katowice

Młodzieżowe Centrum Kariery w Katowicach zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztat "Autoprezentacja moją mocną stroną" oraz na Dzień Otwarty MCK Katowice.

1. Warsztat "Autoprezentacja moją mocną stroną" odbędzie się 28 stycznia 2014 r. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jakie są rodzaje rozmów kwalifikacyjnych, czego należy się spodziewać podczas rozmowy z pracodawcą, jak przygotowywać profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz jak kreować swój wizerunek zawodowy. Warsztaty obejmują część wykładową oraz ćwiczenia praktyczne. Uczestnicy warsztatów wyposażeni zostaną w niezbędne materiały szkoleniowe. Pragniemy nadmienić, iż udział w warsztatach jest bezpłatny i dobrowolny. Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat udziału w szkoleniu.
  2. Dzień Otwarty MCK Katowice organizowany jest 30 stycznia 2014 r. Tematem przewodnim będzie: "Jak się wyróżnić? Jak stworzyć profesjonalne dokumenty aplikacyjne?". Wszystkim odwiedzającym MCK będzie służyć radą i pomocą w sporządzeniu wyróżniających się dokumentów aplikacyjnych. Na spotkanie można przybyć ze swoimi dokumentami, wtedy Pracownicy MCK dokonają na nim zmian, lub też bez dokumentów, wtedy sporządzą je od podstaw.

Udział jest bezpłatny.

ADRES:
Młodzieżowe Centrum Kariery

Pl. Grunwaldzki 8 - 10
Tel. 32 330-37-87, e-mail: mckkatowice@wp.eu

MCK Katowice serdecznie zaprasza.