Warsztaty "Efektywne zarządzanie zespołem projektowym"

Data wydarzenia:
6 Marzec, 2014 - 18:00 - 20:00

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów i absolwentów śląskich uczelni na panel dyskusyjny pt.: "Efektywne zarządzanie zespołem projektowym", który odbędzie się w czwartek 6 marca br. w godz. 18.00-20:00 w Auli Multimedialnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (ul. Opolska 15).

Podczas XX Spotkania Gospodarczego poruszona zostanie szeroko pojęta tematyka zarządzania zespołem projektowym. Od zaproszonych ekspertów dowiesz się:
- czym jest zarządzanie zespołem projektowym oraz co cechuje prawdziwego managera,
- jak odpowiednio planować i zarządzać czasem swoim i członków zespołu w pracach projektowych,
- jak odpowiednio motywować i budować dobre relacje z zespołem projektowym,
- jak delegować, egzekwować i monitorować pracę zespołu,
- jak efektywnie komunikować się z zespołem i pobudzać go do dyskusji na żądany temat,
- jak unikać konfliktów w zespole,
- czego unikać w kierowaniu zespołem,
- jak wykorzystuje się nowe technologie w procesie zarządzania zespołem,
- jak efektywnie komunikować się z zespołem międzynarodowym/międzykulturowym.

Rejestracja odbywa się przez stronę do 5 marca 2014 roku, do godziny 23:59.
Decyduje kolejność zgłoszeń.