Warsztaty dot. stosowania metody Theory of Change

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak zaplanować zmianę świata na lepszy? Jeśli chcesz zrobić coś, co ma zmienić choć kawałek świata na dobry, to warsztaty ze stosowania metody Theory of Change są idealne dla Ciebie.
 


CO? – warsztaty dot. stosowania metody Theory of Change
KIEDY? – 28 czerwca 2022 r., w godz. 10.00 – 13.00
GDZIE? – Katowice, ul. Młyńska 2


O INICJATYWIE
W trakcie spotkania uczestnicy poznają i zastosują narzędzie o nazwie Theory of Change, czyli Teoria Zmiany. Majka Lipiak, innowatorka i przedsiębiorczyni społeczna podzieli się swoimi doświadczeniami budowania organizacji, która przyczynia się do rozwiązania problemu społecznego. Pomoże spojrzeć na pomysły na projekty, biznesy i działania społeczne z lotu ptaka, a także podpowie jakie pytania warto sobie zadać, by upewnić się, że pomysł, który chcemy wcielić w życie, ma solidne fundamenty.

Warsztaty odbędą się 28 czerwca 2022 r., w godz. 10.00-13.00, Katowice ul. Młyńska 2 w ramach wystawy Kato Urban Corner podczas Światowego Forum Miejskiego (WUF11).

11. sesja Światowego Forum Miejskiego – World Urban Forum (WUF11) odbędzie się pod hasłem „Zmieniamy nasze miasta dla lepszej przyszłości”. Światowe Forum Miejskie to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń organizowanych w ramach systemu ONZ – uczestniczy w nim zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy ludzi z ok. 170 krajów świata, różnego szczebla (od prezydentów po ekspertów), pochodzenia (społecznego, kulturowego) i wieku (od dzieci i młodzieży, po osoby starsze). Forum jest jednocześnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych międzynarodowych spotkań poświęconych wymianie poglądów i doświadczeń dotyczących wyzwań miejskich, rozwoju miast i osiedli ludzkich.

KATO Urban Corner jest realizowany ze środków budżetu państwa.


SPOSÓB APLIKACJI
Chęć uczestnictwa można zgłaszać przez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego