Warsztaty Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ

Data wydarzenia:
6 Marzec, 2014 - 10:15 - 12:30

Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ zaprasza na warsztaty z zakresu samorozwoju i zarządzania sobą, które odbędą się 6 marca 2014 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w sali Rady Wydziału.

Program warsztatów:
- 10:15 - Otwarcie i przywitanie uczestników
- 10:30 - Integralne zarządzanie sobą i organizacją (dr Tomasz Skalski)
- 11:30 - Samorozwój - coaching i filozofia (dr Agnieszka Woszczyk)
- 12:30 - Zmiany w edukacji, czyli "cyfrowi tubylcy" kontra "cyfrowi imigranci" (Dominika Hofman-Kozłowska)

Zapisy odbywają się na stronie poprzez wypełnienie formularza. Liczba miejsc ograniczona!

W ramach nowej oferty CUK możesz też wziąć udział w kursach edukacyjnych lub językowych, które pozwolą Ci poszerzyć wiedzę, zdobyć nowe umiejętności, rozwijać kompetencje i umożliwią skonstruowanie dużo ciekawszego CV, zwiększającego Twoje szanse na rynku pracy!
Więcej informacji na stronie.