"Warsztaty 111 minut do Kariery”

Data wydarzenia:
23 Kwiecień, 2012 - 11:00 - 13:00

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu organizowanym przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. "Warsztaty" są częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „111 minut do Kariery”. Szkolenie poprowadzą specjaliści rynku pracy oraz doradcy personalni z agencji pracy Work Express.

Podczas 111-minutowego szkolenia uczestniczy przekonają się m.in., jak ważną rolę w procesie rekrutacji spełniają…social media. Tak, tak – to czy dziś dostaniemy wymarzoną pracę, może zależeć także od tego w jaki sposób funkcjonujemy na portalach społecznościowych.

Szkolenie „111 minut do Kariery” to przede wszystkim praktyka. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w kilku ćwiczeniach, które pomogą mu przygotować się do walki o swoją wymarzoną pracę. Po 111-minutach będzie wiedział jak stworzyć najlepsze CV, jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej, jak radzić sobie w sytuacjach nietypowych. Przekona się także, jakie stresujące sytuacje mogą go spotkać podczas „stress interview”.

Dzięki szkoleniu uczestnik przekona się także, jak istotną rolę podczas rozmowy kwalifikacyjnej spełnia komunikacja niewerbalna oraz odpowiedni ubiór. Będzie mógł także wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Zabrzmiało poważnie? Może tak, ale będzie także zabawnie. Udział w szkoleniu to także możliwość zobaczenia przykładów wpadek, których popełniać nie wolno.

Podczas szkolenia uczestnicy wezmą także udział w konkursie. Na zwyciezcę czekają nagrody!

Szkolenie odbędzie się 23 kwietnia 2012 roku o godzinie 11.00 w Auli K. Lepszego w rektoracie UŚ. Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy od poniedziałku, 16 kwietnia 2012 roku, pod numerem telefonu 32 359 20 32 lub przez stronę internetową kampanii www.111minut.pl.