Warsztat w ramach Programu Projektor

Program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” zaprasza wszystkich studentów na warsztat „Od teorii do praktyki, czyli sprawdź się jako trener”.

W jego ramach uczestnicy będą mogli przeprowadzić ćwiczenie o dowolnej, wybranej przez siebie tematyce i przeanalizować je wraz z prowadzącym i grupą, otrzymując informację zwrotną dotyczącą swojego stylu pracy. Będą mogli również zapoznać się z nowatorskimi technikami wysoce użytecznymi w pracach zespołowych.

Warsztat odbędzie się 30 marca 2012 r. w godzinach 14:00-18:00 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UŚ, przy ul. Grażyńskiego 53 w sali nr 203. Zajęcia poprowadzi absolwentka szkoły trenerów Anna Mańkowska.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: a.pieniazek@projektor.org.pl do 25 marca 2012 r. włącznie. Wszyscy zapisani zostaną następnie poproszeni o przesłanie do 29 marca br. opisu i tematyki ćwiczeń, które chcą zrealizować na warsztacie.

Warsztat będzie w pełni darmowy. Ilość miejsc ograniczona. W pierwszej kolejności zapisane zostaną osoby, które do końca kwietnia podejmą się zrealizowania projektu edukacyjnego w ramach programu „POJEKTOR – wolontariat studencki”.

„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to program zajmujący się realizacją projektów edukacyjnych w szkołach oraz szkoleniem przyszłych wolontariuszy do pracy z dziećmi i młodzieżą. Wszelkie informacje dostępne są na stronie oraz na facebooku – PROJEKTOR – wolontariat studencki Katowice.