Warsztat scrapbookingu w ramach projektu „Apteczka wolontariusza”

Program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” zaprasza studentów na kolejny warsztat z cyklu „Apteczka wolontariusza”. Warsztat scrapbookingu odbędzie się w sobotę 10 marca br. w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach w godz. 17:00 – 20:00.

Scrapbooking to metoda ozdabiania, np. stron albumów fotograficznych, kartek pocztowych, pamiętników. Podstawowymi materiałami do ozdabiania są: kolorowy papier, nożyczki do wycinania profilu, ćwieki, ozdobne nity, urządzenia do ich mocowania, klej, pieczątki artystyczne. Wszystkie materiały potrzebne do pracy na warsztacie zostaną zapewnione.

Uczestnicy warsztatu będą zobowiązani  zrealizować zajęcia dla dzieci lub młodzieży w ramach programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”. Informacje o programie można uzyskać na stronie www.projektor.org.pl.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, nazwę uczelni, kierunek i rok studiów proszę przesyłać na adres a.pieniazek@projektor.org.pl. Udział w warsztacie jest bezpłatny.