Wakacyjny program stażowy LPP Summer Fashion Lab

Data wydarzenia:
19 Maj, 2023 (Cały dzień)

Moda na staż właśnie nadeszła! Zobacz, co może Ci zaoferować firma LPP - polska firma odzieżowa. Bądź trendy i zadbaj o swoją karierę!

CO? - Wakacyjny program stażowy LPP Summer Fashion Lab
APLIKACJA DO: 4 czerwca 2023 roku

O PROGRAMIE
Summer Fashion Lab to 3-miesięczny program staży wakacyjnych, trwający w miesiącach lipiec-wrzesień i odbywający się w jednym z biur: w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Krakowie lub Warszawie, bądź w obiektach logistycznych w: Pruszczu Gdańskim, Brześciu Kujawskim, czy Jasionce (k. Rzeszowa).

Podczas niego będziesz mieć okazję do praktycznego wykorzystania i rozwoju swoich kompetencji w codziennych obowiązkach oraz pracy pod okiem specjalistów w wybranej przez siebie dziedzinie.

Co zyskasz, dołączając do programu:

• doświadczenie,
  • udział w ciekawych projektach rozwijających Twoje kompetencje,
  • umowę zlecenie,
  • wsparcie specjalistów w wybranym przez Ciebie obszarze stażu,
  • certyfikat,
  • możliwość zatrudnienia uzależniona od Twojego zaangażowania oraz potrzeb biznesowych.

Firma LPP to polska marka odzieżowa zarządzająca pięcioma rozpoznawalnymi markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

• Studentów/uczniów szkoły wyższej lub absolwentów (w wybranych obszarach stażu mile widziane są konkretne kierunki kształcenia, jednak nie jest to wymóg konieczny) dyspozycyjnych w okresie lipiec-wrzesień,
  • Osób otwartych i lubiących pracę w zespole, które chciałyby się rozwijać oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Aplikacje można wysyłać do 4 czerwca br., natomiast szczegółowy harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie programu.