Wakacyjne szkolenie: Sztuka wystąpień publicznych

Data wydarzenia:
21 Sierpień, 2014 (Cały dzień)

Biuro Karier zaprasza do udziału w szkoleniu Sztuka wystąpień publicznych w ramach Akademii Rozwoju Kariery.
Szkolenie obejmie tematykę związaną z autoprezentacją
i komunikacją oraz pozwoli przygotować się do wystąpień publicznych.

Termin szkolenia: 21 sierpnia 2014 r.
Czas szkolenia: 09.00-14.00
Miejsce szkolenia: sala 159, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 12

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak dobrze przygotować się do wystąpienia publicznego,
jakie najczęściej błędy są przez nich popełniane i jak ich uniknąć, a także jak mówić do tłumu.

Szkolenie będzie prowadzone metodami aktywnymi, pozwalającymi na uczenie się przez działanie,
a tym samym da możliwość sprawdzenia teorii w praktyce.

Szkolenie poprowadzi pani Agnieszka Dunaj – trener oraz doradca zawodowy.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ od dnia
14 sierpnia br. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)