Wakacyjne szkolenie: Rola serwisów w kreowaniu wizerunku

Data wydarzenia:
21 Sierpień, 2014 (Cały dzień) - 28 Sierpień, 2014 (Cały dzień)

Biuro Karier zaprasza do udziału w ostatnim wakacyjnym szkoleniu Rola serwisów społecznościowych w kreowaniu własnego wizerunku, w czasie którego uczestnicy dowiedzą się, jaką rolę pełnią media społecznościowe w funkcjonowaniu na rynku pracy.

Termin szkolenia: 28 sierpnia 2014 r.
Czas szkolenia: 09.00-14.00
Miejsce szkolenia: sala 159, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 12

W czasie szkolenia uczestnicy:

• zapoznają się z zasadami budowania własnego wizerunku w mediach społecznościowych,

• poznają korzyści i zagrożenia, jakie przynoszą media społecznościowe,

• nabędą umiejętność zarządzania obecnością osoby w mediach społecznościowych,

• dowiedzą się, jakie wrażenie wywołujemy i w jaki sposób inni nas odbierają,

• nabędą umiejętność korzystania z możliwości platform społecznościowych w poszukiwaniu pracy.

Szkolenie poprowadzi pani Małgorzata Chatys – psycholog, doradca zawodowy w Biurze Karier.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ
od dnia 21 sierpnia br. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)