Wakacyjne Staże Studenckie Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego już po raz piąty organizuje Wakacyjne Staże Studenckie (WSS). Partnerem projektu jest Akademia Obrony Narodowej. Staże odbywać się będą w lipcu, sierpniu i wrześniu 2012 roku.

Program przeznaczony jest dla ludzi młodych, ambitnych, pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa narodowego, stosunków międzynarodowych, w tym obronności, spraw wewnętrznych i administracji.

Oferta skierowana jest do studentów uczelni publicznych i niepublicznych, którzy są na lub po trzecim roku studiów, ale nie ukończyli jeszcze 30 lat. Podstawowym wymogiem stawianym przed studentami jest średnia ocen ze wszystkich zaliczonych do tej pory semestrów, która nie może być niższa niż 4,0.

Laureatom konkursu Biuro Bezpieczeństwa Narodowego zapewnia miesięczny staż w wybranym przez siebie departamencie BBN oraz – osobom spoza Warszawy – bezpłatne zakwaterowanie podczas jego trwania.

Po zakończeniu praktyki student otrzyma od Szefa BBN certyfikat potwierdzający ukończenie stażu, jak również raport podsumowujący jego miesięczną pracę. Do niej zaliczać się będzie m.in. przygotowywanie pod okiem ekspertów Biura notatek i analiz, jak również udział w spotkaniach służbowych, seminariach, konferencjach, a także posiedzeniach komisji sejmowych. Staż w BBN jest bezpłatny.

Aplikacje można nadsyłać do 22 kwietnia 2012 r.

Więcej informacji na stronie.

KONTAKT:

(22) 695 18 77/75