Wakacyjne projekty edukacyjne programu "Projektor"

Program "PROJEKTOR- wolontariat studencki" serdecznie zaprasza studentów do przystąpienia do pięciodniowych projektów edukacyjnych w okresie wakacji, realizowanych w wybranej szkole w dowolnym miejscu Polski.

Projekty wakacyjne pozwalają zdobyć doświadczenie, stwarzają okazję podzielenia się swoimi zainteresowaniami i pasją z głodnymi wiedzy dziećmi, dają możliwość wyjechania na darmowe wakacje i poznania wielu ciekawych ludzi.

Zasady programu są bardzo proste. Jest on skierowany do studentów wszystkich kierunków studiów. Wystarczy mieć pomysł, nieco czasu i szczyptę odwagi. To wszystko razem gwarantuje sukces – resztą zajmują się realizatorzy programu. Wystarczy wygospodarować w wakacje 5 dni wolnego i wspólnie z innymi osobami przygotować projekt edukacyjny o dowolnej tematyce (np. przyrodniczej, językowej, artystycznej, psychologicznej, sportowej lub innej).
Program PROJEKTOR gwarantuje w wybranym z bazy szkół miejscu: zakwaterowanie, zwrot kosztów dojazdu, fundusze niezbędne na zakup materiałów potrzebnych do realizacji projektów oraz w większości szkół wyżywienie.

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

PROJEKTOR to wiele korzyści:
• cenione na rynku pracy doświadczenie,
• rozwój Twoich pasji i zainteresowań,
• darmowe wakacje połączone z osobistym rozwojem,
• Twój wkład w inspirowanie dzieci i młodzieży do aktywności,
• rozwój umiejętności interpersonalnych, liderskich, organizacyjnych, związanych z zarządzaniem projektem i pracą w grupie,
• niezapomniana przygoda i szansa na zwiedzanie najdalszych zakątków Polski.

Aby wziąć udział w programie, należy zarejestrować się w internetowej bazie wolontariuszy na stronie. Szczegółowych informacji udziela Regionalna Koordynatorka Programu Agnieszką Pieniążek: a.pieniazek@projektor.org.pl.

Wszyscy zainteresowani zaproszeni są także na spotkanie otwarte, podczas którego rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości dotyczące projektów. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2012 r. o godz. 17:00 w Kawiarnii Akant przy ul. Teatralnej 9 w Katowicach.