Wakacyjne praktyki w Krajowej Izbie Rozliczeniowej

Krajowa Izba Rozliczeniowa S. A. rozpoczyna nabór na kolejny cykl praktyk wakacyjnych dla studentów.

Praktyki w Krajowej Izbie Rozliczeniowej S.A. są realizowane w okresie od czerwca do października; minimalny czas praktyk to 3 tygodnie (KIR uzgadnia termin, starając się dostosować do oczekiwań studentów). Godziny odbywania praktyk: 9:00 - 15:00.

Formalnie wystarczy, aby student przesłał na adres KIR S.A. dwa dokumenty:

1. Zaświadczenie z uczelni, że jest studentem,
  2. CV.

Praktyki są organizowane w Centrali KIR S.A. w Warszawie, ul. rtm. W. Pileckiego 62, 02-781 Warszawa

KIR S.A. nie zapewnia mieszkania na czas trwania praktyk.

Praktyki są bezpłatne (w pierwszych dniach praktyk są prowadzone różnego typu szkolenia, na których studenci zdobywają wiedzę o systemie bankowym i systemach rozliczeniowych, a także innych systemach IT; dodatkowo student otrzymuje certyfikat ukończenia praktyk z wymienionym zakresem wykonywanych zadań w poszczególnych projektach).

Każdy student ma indywidualne stanowisko pracy wyposażone w komputer (z dostępem do internetu). Studenci są angażowani w bieżące projekty realizowane w KIR S.A.
W trakcie dnia pracy jest możliwość ewentualnego skorzystania na miejscu z posiłków, tj. śniadań lub obiadów (płatnych po atrakcyjnych stawkach).

Zgłoszenia na praktyki są przyjmowane do końca maja 2014 r. (liczba miejsc jest jednak ograniczona, dlatego może decydować kolejność zgłoszeń).

W trakcie trwania praktyk jest możliwość pozyskiwania materiałów, które mogą posłużyć do pracy licencjackiej lub dyplomowej. Możliwe są także konsultacje odnośnie tematów i zakresów prac.

Cały czas praktykanci mają stałą opiekę ze strony pracownika KIR S.A.

Zgłoszenia należy przesyłac na adres mailowy: Mariusz.Kopniak@kir.com.pl.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)