Praktyki

Praktyki w nadzorze bankowym w Europejskim Banku Centralnym

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o karierze w placówce Unii Europejskiej? Informujemy o ostatnio otwartej ofercie płatnych praktyk w nadzorze bankowym w Europejskim Banku Centralnym we Frankfurcie. Jest to fantastyczna okazja na rozpoczęcie kariery w europejskiej organizacji. Czeka 100 miejsc praktyk!


 

Program praktyk w Instytucie Kościuszki

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz odbyć praktyki? Zapraszamy do zapoznania się z programem praktyk studenckich w Instytucie Kościuszki - krakowskim NGO’sie odpowiadającym za organizację Krynica Forum, konferencji poświęconej najważniejszym zagadnieniom z zakresu polityki, bezpieczeństwa, energetyki, technologii oraz klimatu.


 

Rekrutacja do stowarzyszenia CodersCrew

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dołącz do nowego działu HR organizacji CodersCrew - stowarzyszenia non-profit, które pomaga rozwijać się osobom w branży IT, m.in. poprzez praktyczne projekty, wymianę wiedzy i doświadczeń. Współpraca odbywa się na zasadzie wolontariatu lub praktyk. Zarówno osoby początkujące jak i już z doświadczeniem znajdą tu coś dla siebie! Rozwijaj się, zdobywaj doświadczenie, realizuj swoje pomysły w świetnym zespole1
 

Program praktyk w Prokuratorii Generalnej Rzeczpospolitej Polskiej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Największe sprawy, międzynarodowe postępowania, priorytetowe negocjacje – przyjdź i poznaj tajniki pracy zawodowego pełnomocnika Skarbu Państwa. A jeśli nie jesteś prawnikiem – czeka na Ciebie kreatywny zespół specjalistów i rozwój w wielu obszarach. Aplikuj do programu praktyk w Prokuratorii Generalnej Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Program praktyk w w fundacji Instytut Dyplomacji Gospodarczej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wakacje z dyplomacją gospodarczą! Od dziś już możliwe! Aplikuj na zdalne praktyki w fundacji Instytut Dyplomacji Gospodarczej.

 

Program Praktyk w UBS

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś ukraińskim studentem poszukującym praktyki? Firma UBS ma propozycję dla Ciebie! Staniesz się prawdziwą częścią zespołu, pracując z ekspertami i zdobywając wiedzę na temat branży usług finansowych podczas UBS Internship Program. 

Hi KPMG - program praktyk w KPMG

Pokaż w kalendarzu: 
0

Hi KPMG - Holiday internship at KPMG to program praktyk, które rozpoczynają się w wakacje. Dzięki niemu zdobędziesz doświadczenie w wybranym przez Ciebie obszarze w KPMG. Dołącz do firmy na minimum trzy miesiące lub dłużej, w zależności od działu. Po zakończeniu praktyk podsumujesz z pracodawcą wspólnie spędzony czas i zastanowicie się nad dalszą ścieżką Twojej kariery.

 

Program praktyk podczas XXXI Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesuje Cię tematyka Forum Ekonomicznego? Chcesz zyskać nową wiedzę oraz umiejętności? Dodać zdobyte doświadczenie do swojego CV? A może zastanawiasz się jak wygląda proces realizacji międzynarodowej konferencji? Dołącz do zespołu organizacyjnego jako praktykant lub wolontariusz!


 

Program letnich praktyk studenckich w TAURON Dystrybucja

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wykorzystaj efektywnie przerwę wakacyjną i zgłoś się do Programu letnich praktyk studenckich w TAURON Dystrybucja S.A. Poznaj obszary działalności firmy i aplikuj a przedstawiciel Tauron skontaktuje się z Tobą, jeżeli będzie posiadać oferty zgodne z Twoimi preferencjami.

 

 


Program praktyk Banku Gospodarstwa Krajowego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz pomysłu na wakacje? Weź udział w programie płatnych praktyk Banku Gospodarstwa Krajowego. A więcej informacji o samym programie otrzymasz podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się 9 maja 2022 r. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego