Praktyki

Rekrutacja do stowarzyszenia CodersCrew

Dołącz do nowego działu HR organizacji CodersCrew - stowarzyszenia non-profit, które pomaga rozwijać się osobom w branży IT, m.in. poprzez praktyczne projekty, wymianę wiedzy i doświadczeń. Współpraca odbywa się na zasadzie wolontariatu lub praktyk. Zarówno osoby początkujące jak i już z doświadczeniem znajdą tu coś dla siebie! Rozwijaj się, zdobywaj doświadczenie, realizuj swoje pomysły w świetnym zespole1

Program praktyk w Prokuratorii Generalnej Rzeczpospolitej Polskiej

Największe sprawy, międzynarodowe postępowania, priorytetowe negocjacje – przyjdź i poznaj tajniki pracy zawodowego pełnomocnika Skarbu Państwa. A jeśli nie jesteś prawnikiem – czeka na Ciebie kreatywny zespół specjalistów i rozwój w wielu obszarach. Aplikuj do programu praktyk w Prokuratorii Generalnej Rzeczpospolitej Polskiej.

Program praktyk w w fundacji Instytut Dyplomacji Gospodarczej

Wakacje z dyplomacją gospodarczą! Od dziś już możliwe! Aplikuj na zdalne praktyki w fundacji Instytut Dyplomacji Gospodarczej.

Program Praktyk w UBS

Jesteś ukraińskim studentem poszukującym praktyki? Firma UBS ma propozycję dla Ciebie! Staniesz się prawdziwą częścią zespołu, pracując z ekspertami i zdobywając wiedzę na temat branży usług finansowych podczas UBS Internship Program.

Hi KPMG - program praktyk w KPMG

Hi KPMG - Holiday internship at KPMG to program praktyk, które rozpoczynają się w wakacje. Dzięki niemu zdobędziesz doświadczenie w wybranym przez Ciebie obszarze w KPMG. Dołącz do firmy na minimum trzy miesiące lub dłużej, w zależności od działu. Po zakończeniu praktyk podsumujesz z pracodawcą wspólnie spędzony czas i zastanowicie się nad dalszą ścieżką Twojej kariery.

Program praktyk podczas XXXI Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Interesuje Cię tematyka Forum Ekonomicznego? Chcesz zyskać nową wiedzę oraz umiejętności? Dodać zdobyte doświadczenie do swojego CV? A może zastanawiasz się jak wygląda proces realizacji międzynarodowej konferencji? Dołącz do zespołu organizacyjnego jako praktykant lub wolontariusz!

Program letnich praktyk studenckich w TAURON Dystrybucja

Wykorzystaj efektywnie przerwę wakacyjną i zgłoś się do Programu letnich praktyk studenckich w TAURON Dystrybucja S.A. Poznaj obszary działalności firmy i aplikuj a przedstawiciel Tauron skontaktuje się z Tobą, jeżeli będzie posiadać oferty zgodne z Twoimi preferencjami.

Program praktyk Banku Gospodarstwa Krajowego

Szukasz pomysłu na wakacje? Weź udział w programie płatnych praktyk Banku Gospodarstwa Krajowego. A więcej informacji o samym programie otrzymasz podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się 9 maja 2022 r.

"Buduj z nami lepszy klimat" - płatne praktyki

Chcesz zdobywać wiedzę w obszarze zarządczym, biznesowym, finansów i operacji, ryzyka lub ekologii i klimatu? Bank Ochrony Środowiska zaprasza studentów do nowego, wakacyjnego projektu płatnych praktyk „Buduj z nami lepszy klimat”!

Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim w PwC SDC

Chcesz poszerzyć wiedzę o praktyczne doświadczenie oraz poznać specyfikę pracy w branży nowoczesnych usług biznesowych (BPO/SSC)? Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim w PwC Service Delivery Center jest stworzony zatem dla Ciebie!