Wakacyjna przygoda z biznesem w AIP

Wakacje to dobry moment na założenie własnej firmy. Dzięki wsparciu Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości działającego przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach można otworzyć ją w zaledwie 1 dzień.

Osoby korzystające z usług inkubatora w zamian za miesięczną opłatę w wysokości 250 zł mogą korzystać z biur AIP w całej Polsce. AIP zajmuje się obsługą prawną i księgową firm, dzięki czemu prowadzenie biznesu jest bardziej przyjazne. Dodatkowo właściciele firm mogą korzystać z usług wspierających, jak na przykład spotkania z przedsiębiorcami, szkolenia, czy webinaria.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Biura Karier w zakładce "przedsiębiorczość" oraz na www.aipslask.pl.