VII Letnie Praktyki Badawcze

Pokaż w kalendarzu: 
0

Biuro Karier ma przyjemność poinformować, iż trwają zapisy na VII Letnie Praktyki Badawcze – wakacyjne, interdyscyplinarne warsztaty dla studentów i doktorantów, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji.

Letnie Praktyki Badawcze przeznaczone są dla studentów i doktorantów o szerokim spektrum zainteresowań naukowych, począwszy od matematyki i informatyki, poprzez nanotechnologię, na ekonomii i zarządzaniu kończąc.

W trakcie trwania praktyk uczestnikom zapewnia się pracę w interdyscyplinarnych grupach projektowych. Ponadto organizowane są wykłady i szkolenia ze sposobów prezentacji oraz odpowiedniego tworzenia dokumentacji.

Letnie Praktyki Badawcze organizowane są przez Instytut Badań Systemowych PAN, Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN oraz Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Praktyki trwają od lipca do września 2011 r., w Warszawie.
 

Aplikacje (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) należy wysyłać na adres: praktyki@ibspan.waw.pl, podając w temacie numer referencyjny IBS/ARR/2011.

Termin składania zgłoszeń upływa 20 kwietnia 2011 r.

Więcej informacji dotyczących Letnich Praktyk Badawczych znajduje się na stronie internetowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego