Trwa rekrutacja do Kariery na Start - stażuj z pasją!

Wciąż jeszcze masz szansę na wygranie PŁATNEGO stażu w wakacje! Jak to zrobić? Wystarczy, że weźmiesz udział w programie "Kariera na start" i rozpoczniesz stażowanie z pasją!

CO? - program stażowy "Kariera na Start"

Kariera na start to program stażowy, który ma na celu wyłonienie najlepszych, najbardziej zmotywowanych, pełnych pasji studentów i absolwentów, którzy będą mieli szanse odbyć staże w  renomowanych, śląskich firmach. Staże rozpoczną się 1 lipca 2016 r.

W programie mogą wziąć udział osoby, które w roku akademickim 2015/2016 są studentami 2 lub 3 roku I stopnia, 1 lub 2 roku II stopnia, a także absolwenci do 30-tego roku życia.

ZAPISY
Żeby wziąć udział w programie wystarczy: wybrać staż --> rozwiązać zadanie --> wykazać się na rozmowie kwalifikacyjnej --> rozpocząć stażowanie!

Więcej informacji na stronie.