Trwa nabór wniosków do projektu grantowego

Trwa nabór wniosków do projektu grantowego Stypendium im. Lesława A. Pagi. Jeżeli masz pomysł na innowacyjny projekt edukacyjny lub naukowo - badawczy, którego celem jest poszerzanie lub upowszechnianie wiedzy o rynku kapitałowym zaaplikuj o grant.

Fundacja im. Lesława A. Pagi  rozpoczęła nabór wniosków o dofinansowanie projektów
w ramach Stypendium im. Lesława A. Pagi – programu skierowanego do:

• kół naukowych,
  • stowarzyszeń akademickich,
  • organizacji studenckich,
  • nieformalnych grup studentów.

Pula grantów wynosi 50 tys. zł.
W poprzedniej edycji Stypendium im. Lesława A. Pagi dofinansowanie otrzymało 10 zespołów, które zrealizowały projekt naukowo - badawczy, zorganizowały konferencje naukowe, warsztaty oraz stworzyły prawne kompendium wiedzy dla młodych przedsiębiorców.

Nabór wniosków trwa do 30 listopada 2015 r.

Partnerami projektu są Deloitte, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Narodowy Bank Polski.

Więcej informacji na stronie.