Szkolenie "Sukces życiowy to nie przypadek"

Data wydarzenia:
1 Kwiecień, 2014 - 16:30 - 19:30

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie „Sukces życiowy to nie przypadek”, które odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 16:30 w sali 416 AIP UŚ (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Na szkoleniu poruszona zostanie tematyka sukcesu w podstawowych dziedzinach życia, nastąpi omówienie otaczającej nas rzeczywistości i jej praw. Uczestnicy dowiedzą się, jak dbać o pewność siebie, jak prawidłowo planować sukces oraz ustalać priorytety. Będzie mowa także o nieustannym rozwoju i korzystaniu z dorobku ludzkości oraz efektywnym prowadzeniu dziennika.

Szkolenie poprowadzi Piotr Łabno – aktywny inwestor w nieruchomości, złoto i srebro, giełdę oraz forex. Pasjonat tematyki rozwoju osobistego i wszystkich zagadnień pokrewnych, także relacji międzyludzkich w tym damsko-męskich. Więcej informacji na stronie.

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja na stronie.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.