Szkolenie "Speech Lab. Jak mówić, aby Cię słuchali?"

Data wydarzenia:
18 Grudzień, 2013 - 16:00 - 19:00

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Speech Lab. Jak mówić, aby Cię słuchali?", które odbędzie się 18 grudnia 2013 r. o godzinie 16:00 w sali 415 Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Zdarzyło Ci się kiedyś, że przypadkiem spotkałeś idealnego inwestora albo partnera biznesowego, ale zupełnie nie wiedziałeś, co masz powiedzieć? Czułeś, że masz tylko kilka chwil, aby zainteresować sobą wybraną osobę, ale nie wiedziałeś jak? A może byłeś akurat na spotkaniu biznesowym, ale nie umiałeś dobrze zaprezentować swoich pomysłów?

Nie bój się mówić o swoim startupie, ale rób to w sposób, który zagwarantuje, że zostaniesz zrozumiany i zapamiętany.

Na tym szkoleniu dowiesz się:

• w jaki sposób „pitchować” swój pomysł – prezentować go zależnie od okazji,
  • poznasz trzy schematy tworzenia prezentacji, które sprawdzą się zarówno w nieformalnej rozmowie, jak i na ważnym wystąpieniu,
  • poznasz najważniejsze zasady dotyczące panowania nad mową ciała podczas wystąpień,
  • będziesz miał szansę dowiedzieć się jakim jesteś mówcą,
  • stworzysz własny Kodeks Dobrego Mówcy,
  • dostaniesz impuls do pracy nad nowymi nawykami.

Będzie to szkolenie z wykorzystaniem materiałów multimedialnych opisujących teoretyczną część zagadnienia, po których nastąpi część warsztatowa, którą Uczestnicy wykonają pod okiem opiekuna spotkania.

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja na stronie.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.