Szkolenie "Praca w międzynarodowej kancelarii"

Praca w międzynarodowej kancelarii? Brzmi ciekawie? Więcej szczegółów poznasz podczas szkolenia organizowanego przez Kancelarię Clifford Chance, które odbędzie się 17 stycznia 2023 r. na Wydziale Prawa i Administracji UŚ.

CO? - szkolenie "Praca w międzynarodowej kancelarii"
KIEDY? - 17 stycznia 2023 r., godz. 15.30 - 17.00
GDZIE? - sala 3.20, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
(Katowice, ul. Bankowa 11b)

Podczas warsztatów pracownicy Kancelarii opowiedzą o tym jak wygląda praca w środowisku międzynarodowym, jakimi projektami zajmują się w codziennej pracy, jakie zadania mogą zostać przydzielone studentom, jakie umiejętności miękkie są przydatne w codziennej pracy itd.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z Kancelarii Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i wspólnicy spółka komandytowa.

Szkolenie skierowane jest głównie do studentów i absolwentów prawa.

Na szkolenie obowiązują zapisy.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.