Szkolenie poświęcone produktom notowanym na GPW

Data wydarzenia:
12 Listopad, 2013 - 17:00

Dom Maklerski ING Securities wraz z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych, zapraszają na szkolenie poświęcone produktom strukturyzowanym, notowanym na GPW.

Spotkanie skierowane jest do studentów, którzy myślą o rozpoczęciu inwestowania na własny rachunek (bądź już inwestują) lub planują związać swoją przyszłość zawodową z rynkiem kapitałowym. Będzie to znakomita okazja do poznania stosunkowo nowej, dynamicznie rozwijającej się grupy instrumentów, stanowiących wartościową alternatywę dla najpopularniejszych inwestycji. Tematykę produktów strukturyzowanych przybliżą uczestnikom eksperci GPW oraz ING Securities.

Szkolenie odbędzie się 12 listopada 2013 roku w Hotelu Qubus Prestige w Katowicach, przy ul. Uniwersyteckiej 13, o godzinie 17:00.

Z programem szkolenia można zapoznać się tutaj.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ponadto wśród uczestników zostaną rozlosowane książki o tematyce inwestycyjnej. Prosimy o zapisywanie się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.