Szkolenie online pt. "Opening and running a business"

Myślisz o prowadzeniu własnej firmy w Polsce? Chcesz dowiedzieć się jak ją założyć i prowadzić? A przy okazji znasz język angielski? Już teraz zapisz się na szkolenie online organizowane przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania.

CO? - szkolenie online pt. "Opening and running a business - introduction to the topic of "your own company" in Poland"
KIEDY? - 30 listopada 2023 r., w godz. 10.00-12.00
GDZIE? - online

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają informację o formalno-prawnych aspektach zakładania działalności gospodarczej i procedurach rejestracji jednoosobowej działalności, a także o obowiązkach przyszłego przedsiębiorczy wobec ZUS-u.

Szkolenie będzie przeprowadzone w języku angielskim.

Szczegóły szkolenia.

Szkolenie organizowane jest przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania.

Aplikacja odbywa się przez stronę.