Szkolenie "Obudź swoją produktywność w 10 krokach"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Obudź swoją produktywność w 10 prostych krokach", które odbędzie się 28 października 2013 r. o godzinie 15:30 w sali 416 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 14, Katowice - Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Często tak się dzieje, że pomimo planowania czasu nie udaje nam się zrobić wszystkiego, co zostało zapisane. Nieprzewidziane sprawy, które odrywają nas od tego, co dzieje się aktualnie, zapominanie o tym co robiliśmy i co mieliśmy zrobić, albo zwyczajnie brak motywacji i rozleniwienie – to wszystko sprawia, że stajemy się mniej produktywni. Są jednak osoby, które pracują bardzo wydajnie i nad wszystkim mają kontrolę. Jak one to robią?

Michał Śliwiński – przedsiębiorca internetowy, który jest pomysłodawcą Nozbe, aplikacji do zarządzania projektami i organizacji czasu w życiu i w firmie oraz redaktor naczelny Productive! Magazine opowie Ci o 10 krokach, które zmienią Twój sposób patrzenia na planowanie i wyzwolą w Tobie maksymalną produktywność!

Na tym spotkaniu:

• dowiesz się jak lepiej zarządzać bieżącymi zadaniami,
  • poznasz unikalny system, który pozwoli Ci lepiej  i efektywniej zarządzać swoim czasem,
  • nauczysz się w 10 prostych krokach pobudzać własną produktywność i motywację do pracy,
  • otrzymasz impuls do zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń,
  • zainspirujesz się pomysłami ekspertów!

Będzie to szkolenie z wykorzystaniem materiałów multimedialnych opisujących teoretyczną część zagadnienia, po których nastąpi część warsztatowa, którą wykonasz pod okiem opiekuna spotkania.

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja na stronie.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.