Szkolenie "Naucz się, jak skutecznie komunikować swoje pomysły"

Data wydarzenia:
26 Luty, 2014 - 16:00 - 18:00

Dlaczego niektórzy ludzie są bardziej innowacyjni, wpływowi i zarabiają więcej niż pozostali? Odpowiedzi na to pytanie udzielą wykładowcy Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości już 26 lutego br., w godzinach 16:00-18:00.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Jak prezentują swoje produkty najlepsi - naucz się jak skutecznie komunikować swoje pomysły", podczas którego:
- poznasz założenia treningu "Golden Circle", pozwalającego na skuteczną i efektywną komunikację,
- dowiesz się, w jaki sposób prezentować swoje pomysły, by wzbudziły entuzjazm tłumu,
- przećwiczysz wykorzystanie nowopoznanego modelu w kreatywnych grupach.

Szkolenie odbędzie się 26 lutego 2014 r., w godzinach 16:00-18:00, w sali 415 Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UŚ (ul. Bankowa 14, Katowice - Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Zapisy odbywają się na stronie: www.produkty.eventbrite.co.uk