Szkolenie MCK: "Kreowanie własnego wizerunku"

Zapraszamy do udziału w bezpłatny szkoleniu pt.: "Kreowanie własnego wizerunku", organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Katowicach

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak kreować swój wizerunek w pismach formalnych, mediach społecznościowych oraz podczas kontaktów biznesowych z pracodawcami. Warsztaty obejmują część wykładową oraz ćwiczenia praktyczne. Ponadto uczestnicy warsztatów wyposażeni zostaną w niezbędne materiały szkoleniowe. Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat udziału w szkoleniu.

Szkolenie odbędzie sie 17 października 2013r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Centrum Kariery (pl. Grunwaldzki 8-10, 40-950 Katowice).

Zapisy na szkolenie prowadzone są pod nr tel.: 32 330 37 87 lub adresem e-mail: mckkatowice@wp.eu.