Szkolenie "Fotografia bez tajemnic"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Brodate Studio zapraszają na kolejne szkolenie "Fotografia bez tajemnic", które odbędzie się 10 września 2014 r. o godzinie 14:00 w sali 416 Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Bardzo prosimy o zapoznanie się z instrukcją swojego aparatu! Najważniejsze są: ustawienia ISO, czasu naświetlania i przysłony! Dlaczego Twój aparat robi słabe zdjęcia? Zastanawiałeś się nad kupnem droższego sprzętu? A może chciałbyś sprawić sobie lustrzankę? Zapomnij o tym i przyjdź na szkolenie!

Nowe osoby zaproszone są na 14:00, a tych, którzy zapoznali się już z częścią teoretyczną (podczas poprzedniego spotkania) zapraszani są na część praktyczną, która rozpoczyna się od 15:00.

Tym razem w plener!

Podczas drugiego już kursu Wojtek z Brodatego Studia pokaże Ci, jak ujarzmić Twoją maszynę. Poznasz tajemnice powstawania dobrych zdjęć i nauczysz się podstaw malowania światłem. Zobaczysz, jak zrobić dobry portret w plenerze i uchwycić piękne chwile spędzone z rodziną. Spakuj swój sprzęt i przyjdź! Tajemniczy świat fotografii czeka na Ciebie.

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja na stronie.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Ze względu na niewielką ilość miejsc prosimy o przemyślane zgłoszenia.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)