Szkolenie BK "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne"

Kwestie ubezpieczeniowo-rozliczeniowe wydają Ci się nie do przejścia? Już 6 listopada 2023 r. odbędzie się szkolenie "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne ? – to wcale nie jest trudne". Przyjdź i dowiedz się od specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jakie są prawa i obowiązki ubezpieczonego. A wszystko to w formie warsztatowej z dawką humoru.

CO? – szkolenie "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne? – to wcale nie jest trudne."
KIEDY? –  6 listopada 2023 r. w godz. 11.00 – 14.30
GDZIE?  - sala C.0.37, Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)

"Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne ? – to wcale nie jest trudne."

W trakcie warsztatów uczestnicy zostaną zapoznani z następującymi tematami :

• co to jest ubezpieczenie społeczne  i  ubezpieczenie zdrowotne?
  • tytuły do ubezpieczeń
  • zgłoszenie do ubezpieczeń – jak je wypełnić?
  • zgłoszenie i co dalej ? – liczymy składki na ubezpieczenia społeczne  i zdrowotne
  • czy mam kontrolę nad moim ubezpieczeniem? Elektroniczny ZUS.

Warsztaty obejmą zarówno teorię jak i praktykę czyli wypełnianie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz naliczanie składek.

ZAPISY
Na wydarzenie obowiązują zapisy, które odbywają się za pomocą formularza aplikacyjnego.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu drogą telefoniczną na dzień przed wydarzeniem.