Szkolenie BK: "Startup – biznes dla studenta"

Data wydarzenia:
24 Październik, 2016 - 10:00 - 14:00

Chcesz dowiedzieć się, jakie znaczenie mają ludzie w prowadzeniu działalności gospodarczej? Nie wiesz jak zaplanować biznes? Osoby zainteresowane założeniem startup-u zapraszamy na szkolenie „Startup – biznes dla studenta”, które odbędzie się 24 października 2016 r. w sali 133 w Studenckiej Strefie Aktywności.

CO? - Szkolenie „Startup – biznes dla studenta
KIEDY? – 24 października 2016 r., godz. 10:00 – 14:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą informacje: czym jest startup, jak go założyć, skąd wziąć pomysł i jak go dopracować. Ponadto, trenerzy opowiedzą jakie są kierunki rozwoju startupów.

Ogrody Przedsiębiorczości - miejsce współpracy między biznesem, urzędami, uczelniami i środowiskiem startupowym.

ZAPISY
Zapisy rozpoczynają się 17 października 2016 r. i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem telefonu 32 359 19 82.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)