Szkolenie BK: "Artist's block remedy"

Potrzebujesz inspiracji? Dowiedz się, jakie twórcze operacje wykonuje umysł, aby lepiej radzić sobie z poznawczym aspektem "artbloka". Podczas webinaru 3 listopada 2020 r. poznasz sposoby przyśpieszenia i ułatwienia sobie generowania pomysłów.

CO? – Szkolenie "Artist's block remedy"
KIEDY? – 3 listopada 2020 r., w godz. 11:30 - 13:00
GDZIE? – platforma www

Podczas spotkania omówione zostaną twórcze operacje poznawcze: abstrahowanie, przekształcanie, kojarzenie, myślenie indukcyjne (analogie), metaforyzowanie oraz dedukcja. Do każdej z nich zaproponowane zostanie ćwiczenie.

Szkolenie poprowadzi pani Ewa Cetnar-Tkaczyk – doradca zawodowy w Biurze Karier UŚ, z wyształcenia psycholog.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 listopada 2020 r., do godz. 14:00, za pośrednictwem formularza.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo po zakończeniu zapisów.