Szkolenie ARK "Unik (Dodge) rekrutacyjny"

Data wydarzenia:
21 Lipiec, 2021 - 12:00 - 15:00

Chcesz dowiedzieć się jakie ryzyko towarzyszy poszukiwaniu wymarzonych ofert pracy w IT? Weź udział w szkoleniu "Unik (Dodge) rekrutacyjny" i dowiedz się jak rozpocząć karierę w IT.

CO? – szkolenie ARK
"Unik (Dodge) rekrutacyjny - jak mądrze i bez ryzyka wybierać pracodawców"
KIEDY? – 21 lipca 2021 r., w godz. 12.00 -15.00
GDZIE? – www

O SZKOLENIU
Na szkoleniu zostanie omówiony temat ryzyka pojawiającego się podczas poszukiwania wymarzonych ofert pracy w IT. Spotkanie będzie skupione na zagadnieniach m.in.: jak wybierać firmy, a także na co zwracać uwagę przy rekrutacji unikając przy tym rozczarowań i niespodzianek. Przedstawione zostaną także uniki pozwalające wydostać się z niekomfortowych sytuacji rekrutacyjnych oraz przydatne wskazówki dla osób, które dopiero zaczynają bądź chcą rozpocząć swoją karierę w IT.

Agenda:

• Wstęp: wprowadzenie do tematu rekrutacji w IT, ryzyka i niedopasowania kandydatów do stanowisk rekrutacyjnych.
  • Część I szkolenia: skupienie się na pytaniu „jak dobrze trafić, żeby nie tracić czasu?”, zwrócenie uwagi na zasoby kandydatów i rozwój ich kompetencji w odpowiedniej firmie.
  • PRZERWA
  • Część II szkolenia: praktyczne podejście do rekrutacji oraz spotkań rekrutacyjnych z punktu widzenia kandydata-teoria vs praktyka.
  • Część III szkolenia: rozwinięcie tematu uniku (dodge) rekrutacyjnego oraz praktycznych wskazówek dla przyszłych kandydatów.
  • Podsumowanie.

O FIRMIE
Grupa EQ System od ponad 30 lat pomaga przedsiębiorstwom w optymalizacji procesów zarządzania produkcją oraz HR.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny. Rozpoczynają się 14 lipca 2021 r., o godz. 8.00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)