Szkolenie ARK "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne"

"Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne – to wcale nie jest trudne" to temat kolejnego szkolenia realizowanego w ramach Akademii Rozwoju Kariery. Przyjdź i dowiedz się od specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jakie są prawa i obowiązki ubezpieczonego.

CO? - szkolenie ARK "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne  – to wcale nie jest trudne"
KIEDY? – 6 września 2023 r., 10.00 - 14.00
GDZIE? – sala 0.15, budynek Rektoratu UŚ, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

W trakcie warsztatów uczestnicy zostaną zapoznani z następującymi tematami:

• co to jest ubezpieczenie społeczne i ubezpieczenie zdrowotne?
  • tytuły do ubezpieczeń,
  • zgłoszenie do ubezpieczeń – jak je wypełnić?,
  • zgłoszenie i co dalej ? – liczymy składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne,
  • czy mam kontrolę nad moim ubezpieczeniem ? Elektroniczny ZUS.

Warsztaty obejmą zarówno teorię jak i praktykę czyli wypełnianie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz naliczanie składek.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności i - co za tym idzie - chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

ZAPISY
Na wydarzenie obowiązują zapisy, które odbywają się za pomocą formularza aplikacyjnego.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu drogą telefoniczną na dzień przed wydarzeniem.