Szkolenie ARK "Radzenie sobie ze stresem"

Chcesz lepiej panować nad swoimi emocjami? Stres często pojawia się w Twoim życiu? Weź udział w szkoleniu "Radzenie sobie ze stresem". Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli określić co stresuje Cię najbardziej i jak efektywnie radzić sobie w trudnych sytuacjach!

CO? - szkolenie "Radzenie sobie ze stresem"
KIEDY? - 13 września 2023 r., 10.00 - 14.00
GDZIE? – sala 0.15, budynek Rektoratu UŚ, parter
(Katowice, ul. Bankowa 12)

W trakcie szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani z następującymi tematami:

• co to jest stres i jaka jest jego rola,
  • jakie mogą być przyczyny stresu,
  • czy stres ma zawsze charakter negatywny,
  • jakie są objawy stresu,
  • jakie są style i sposoby radzenia sobie ze stresem,
  • a także określą własny poziom stresu.

Szkolenie będzie łączyło w sobie teorię z praktycznymi ćwiczeniami pozwalającym na określenie własnych stresorów oraz najlepszych sposobów radzenia sobie z nimi.

Szkolenie poprowadzi Pani Małgorzata Chatys – doradczyni zawodowa w Biurze Karier.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności i - co za tym idzie - chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

ZAPISY
Na wydarzenie obowiązują zapisy, które odbywają się za pomocą formularza aplikacyjnego.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu drogą telefoniczną na dzień przed wydarzeniem.