Szkolenie ARK: „Let's teal up" - o zarządzaniu turkusowym

Data wydarzenia:
1 Wrzesień, 2021 - 13:00 - 15:00

Czy wiesz na czym polega zarządzanie turkusowe? Chcesz dowiedzieć się czym się charakteryzuje oraz jakie korzyści przynosi dla firmy? Weź udział w wakacyjnym szkoleniu Akademii Rozwoju Kariery, które poprowadzą eksperci z firmy Keywords Studios.

CO? – „Let's teal up - wprowadzanie turkusowych praktyk w zespole wewnątrz organizacji hierarchicznej.”
KIEDY? – 1 września 2021 r., 13:00 – 15:00
GDZIE? – platforma www

Czy jest możliwe stworzenie całkowicie samozarządzającego zespołu wewnątrz organizacji hierarchicznej? Jakie będą z tego korzyści, a jakie stworzy to zagrożenia? W czasie szkolenia poszukamy odpowiedzi na te pytania i postaramy się znaleźć sposób na skuteczne przemycenie praktyk organizacji turkusowych do zespołów działających w ramach firmy o strukturze hierarchicznej. Porozmawiamy o tym jakie praktyki warto wprowadzić i od których zacząć oraz co może pójść nie tak kiedy musimy łączyć dwa różne modele zarządzania.

O FIRMIE
Keywords Studios to międzynarodowa firma świadcząca usługi dla globalnej branży gier wideo.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.