Szkolenia skierowane do studentów informatyki

Zapraszamy do udziału w szkoleniach prowadzonych w języku angielskim z obszaru JAVA oraz SCRUM, których grupę docelową stanowią studenci informatyki.

Szkolenia są realizowane w siedzibie firmy JCommerce w ramach Akademii Kompetencji JCommerce. Szkolenia są bezpłatne.

• JAVA – multithreading

Termin: 18 grudnia 2013 roku lub 19 grudnia 2013 roku

Godzina: 9.00 – 14.00

Szczegółowy program szkolenia można pobrać tutaj.

Aplikacje można przesyłać do 17 grudnia 2013 roku na adres anna.jaros@jcommerce.pl.

Aplikacja powinna zawierać: dane osobowe, kierunek i rok studiów, poziom znajomości języka angielskiego, dzień szkolenia. Należy załączyć CV w języku angielskim.

• SCRUM for everyone

Termin: 16 grudnia 2013 roku lub 17 grudnia 2013 roku

Godzina: 9.00 – 14.00

Plan szkolenia:

• CO to jest SCRUM?
  • Planning Poker
  • Techniczna dokumentacja - warsztaty
  • Scalenie – warsztaty komunikacyjne

Aplikacje można przesyłać do 13 grudnia 2013 roku na adres anna.jaros@jcommerce.pl.

Zapraszamy do udziału!