Szkolenia firmy PwC SDC - Steer Your Career

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Weź udział w cyklu szkoleń Steer Your Career organizowanych przez firmę PwC SDC.

 

 


 


CO? – szkolenia firmy PwC SDC


O WYDARZENIU
Steer Your Career - certyfikowany cykl szkoleń online, organizowany przez PwC Service Delivery Center we współpracy z Kołem Naukowym Students' Business Centre UŚ, skierowany do studentów Uniwersytetu Śląskiego. 

Nazwa szkolenia: Social Power Skills: Mindful communication
Język szkolenia: angielski
Data i godzina szkolenia: 16.05.2023 r. godz. 16.30-18.30
Formuła: online 

Szkolenie "Social Power Skills: Mindful Communication" poświęcone będzie najczęstszym błędom komunikacyjnym powodującym nieporozumienia, które zdarza nam się popełniać. Podczas szkolenia uczestnik dowie się, jak porozumiewać się w sposób jasny i efektywny oraz odbierać komunikaty od innych i unikać nieporozumień.


Nazwa szkolenia: Eye to eye with the recruiter - how to stand out on the job market? 
Język szkolenia: angielski
Data i godzina: 18.05.2023 r. godz. 16.00-18.00
Formuła: online

Szkolenie "Eye to eye with the recruiter - how to stand out on the job market?" skupione będzie na analizie CV, wskazówkach, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz procesie rekrutacyjnym na przykładzie PwC Service Delivery Center. Po udziale w szkoleniu uczestnik stworzy profesjonalne CV, z łatwością przygotuje się do rozmowy rekrutacyjnej, a także zyska świadomość, jakie aspekty są ważne z punktu widzenia pracodawcy.
 

Nazwa szkolenia: ReSearch: let me Google that for you
Język szkolenia: angielski
Data i godzina: 30.05.2023 r. godz. 16.00-18.00
Formuła: online 

Szkolenie "ReSearch: let me Google that for you" dostarczy eksperckiej wiedzy na temat efektywnego wyszukiwania poprzez używanie Search Prompts oraz filtrów, synchronizacji przepływu informacji pomiędzy urządzeniami, w tym smartfonami, a także możliwości urządzeń mobilnych w zakresie wyszukiwania, przetwarzania danych oraz identyfikacji obiektów wizualnych. Po przebytym szkoleniu uczestnik stanie się biegłym użytkownikiem rozwiązań i widżetów oferowanych przez Google.


O ORGANIZATORZE
PwC SDC to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Jako część globalnej sieci centrów serwisowych świadczy usługi na rzecz spółek PwC na całym świecie.


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego