Stypendium w Singapurze dla zagranicznych studentów

Jesteś absolwentem nauk ścisłych? Chciałbyś podjąć studia podyplomowe w mieście czystości i zakazów? Aplikuj o stypendium w Narodowym Uniwersytecie Singapuru!

CO? - stypendium w Singapurze dla zagranicznych studentów
APLIKACJA DO: 31 lipca 2017 r.

Narodowy Uniwersytet Singapuru prowadzi nabór zagranicznych studentów na stypendium doktoranckie, realizowane w Graduate School for Integrative Sciences and Engineering.

Korzyści dla stypendystów:

• miesięczne stypendium w wysokości 3,000 SGD przyznawane na okres do 4 lat,
  • pokrycie kosztów czesnego,
  • dodatek na pokrycie kosztów podróży,
  • dodatek na pokrycie kosztów uczestnictwa w konferencjach.

Narodowy Uniwersytet Singapuru (w skrócie: NUS), założony w 1905 roku, jest najstarszą oraz największą instytucją szkolnictwa wyższego w kraju. NUS należy do czołówki azjatyckich uniwersytetów.

Kryteria ubiegania się o stypendium:

• dowolne obywatelstwo,
  • absolwenci z pasją do interdyscyplinarnych badań w zakresie nauk ścisłych, inżynierii i pokrewnych dziedzin,
  • dyplom z wyróżnieniem,
  • ukończenie testu GRE,
  • TOEFL / IELTS.

Więcej informacji znajduje się na stronie.