Studentka UŚ wśród zwycięzców kolejnej edycji AIP Seed Capital

Informujemy, iż studentka Uniwersytetu Śląskiego Dagmara Skalska znalazła się wśród zwycięzców tegorocznej edycji AIP Seed Capital – Droga do sukcesu.

Dagmara Skalska – uczestniczka projektu START oraz osoba prowadząca swoją firmę w AIP przy Uniwersytecie Śląskim znalazła się w prestiżowej grupie osób, które wygrały konkurs w ramach dofinansowania w wysokości 100 000 zł oferowanego przez AIP Seed Capital. Po nagrodę do AIP zgłosiło się aż 126 zespołów, mających świeże i innowacyjne pomysły. Spośród nich tylko 70 dotarło do etapu właściwej preinkubacji. Teraz sprawdzany jest potencjał rynkowy zgłoszonych projektów a Beneficjenci przygotowywani są do samodzielnego prowadzenia własnego biznesu.

Uczestnicy projektu otrzymują pomoc mentora, który doradza w sprawach biznesowych oraz inspiruje do nowych działań. Pełną listę laureatów można znaleźć tutaj.

Film z udziałem Dagmary i Tomasza Skalskich dostępny jest na stronie internetowej.