Stoisko Biura Karier na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach

Już 8 maja 2015 r. studenci Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach będą mogli spotkać się z przedstawicielem Biura Karier.

Chciałbyś zdobyć doświadczenie, ale nie wiesz gdzie szukać? Nie masz pomysłu na swoją karierę? Chciałbyś zapisać się na ciekawe szkolenie? Nie masz pewności czy Twoje dokumenty aplikacyjne zaciekawią pracodawcę? Skonsultuj swoje pomysły z nami. Teraz to Biuro Karier przychodzi z pomocą do Ciebie!

Na stoisku Biura Karier będzie można również zaczerpnąć wiedzy na temat projektu Kompetentny Informatyk - rozój kompetencji przysżłych specjalistów IT współfinansowego ze środków Unii Europajckiej.

Czekamy na Was 8 maja 2015 r. w Instytucie Informatyki od godz. 10:00 do 13:00!