Stoisko Ambasadorki Kariery UE na WNS w Katowicach!

Interesujesz się polityką europejską? Masz pytania dotyczące stażu czy pracy w instytucjach Unii Europejskiej? Spotkaj się z Ambasadorką Kariery UE na Uniwersytecie Śląskim, Darią Sochą, już 3 listopada 2022 r. na Wydziale Nauk Społecznych!

CO? – spotkanie z Ambasadorem Kariery UE
KIEDY? – 3 listopada 2022 r., w godz. 9.00 – 14.00
GDZIE? – hol główny, Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Bankowa 11)

3 listopada 2022 r. w godzinach 9.00 do 14.00 będzie można spotkać Ambasadorkę Kariery UE na Wydziale Nauk Społecznych! Będzie to okazja, aby poznać nową Ambasadorkę, porozmawiać o możliwościach kariery w Unii Europejskiej oraz planowanych wydarzeniach w nadchodzącym roku akademickim.

Stoisko Ambasadorki będzie zlokalizowane w holu głównym (parter, w bliskiej lokalizacji wejścia do budynku) Wydziału Nauk Społecznych w Katowicach przy ul. Bankowej 11.

Zapraszamy!