Staże i praktyki w laboratorium badawczym

Jeśli chcesz uczyć się od ekspertów i zdobyć doświadczenie w obsłudze zaawansowanych sprzętów laboratoryjnych, a dzięki temu zwiększyć swoje umiejętności praktycznie oraz atrakcyjność na rynku pracy, zgłoś się na staż lub praktykę do J.S Hamilton Poland!

CO? - staże i praktyki zawodowe w J.S Hamilton Poland

O PROGRAMIE
Firma proponuje dwie możliwości zdobycia doświadczenia:

Praktyka zawodowa – bezpłatna możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy w jednym z laboratoriów J.S Hamilton Poland. Praktyki mogą odbywać się w formie dobrowolnej w celu wzbogacenia swojej wiedzy, bądź kierowane są z Uczelni Wyższych, Szkół Zawodowych lub innych Instytucji Kształcących. W każdym z podanych przypadków praktyka zawodowa może trwać maksymalnie 4 tygodnie.

Staż zawodowy – odpłatna możliwość zdobycia lub/i poszerzenia doświadczenia zawodowego i wykorzystania wiedzy w jednym z naszych laboratoriów. Na staż zawodowy mogą zgłaszać się tylko osoby, które mają podpisaną umowę z Instytucjami organizującymi tego typu aktywność, np.: PUP, Uczelnie, które w ramach projektów z UE dysponują środkami finansowymi na pokrycie stażów zawodowych dla Uczniów.

Na terenie województwa śląskiego - Tychy – ul. Goździków 8, praktyki lub staż mogą się odbywać w następujących działach:

• Pracownia Mikrobiologii
  • Pracownia Biologii Molekularnej
  • Pracownia Paliw
  • Sekcja Rejestracji Próbek

Pełna lista miejsc, gdzie można odbywać praktykę lub staż znajduje się na stronie.

J.S. Hamilton - akredytowane laboratorium badawcze jest przykładem organizacji, która w sposób kompleksowy łączy szerokie spektrum badań analitycznych prowadzonych we własnych laboratoriach z badaniami marketingowymi oraz usługami rzeczoznawczo-kontrolnymi.

Praktyki skierowane są do studentów, natomiast staże do absolwentów zarejestrowanych w PUP.

Więcej informacji na temat praktyk i staży oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie organizatora.