Staż w ramach Europejskiej Akademii Praw Człowieka

Europejska Akademia Praw Człowieka to projekt przygotowany przez Biuro Europosła dra Marka Migalskiego oraz stowarzyszenie Projekt Śląsk, skierowany do uczniów gimnazjów i szkół średnich. Studenci, którzy wstąpią w szeregi Europejskiej Akademii Praw Człowieka będą w ramach stażu współtworzyli projekt edukacyjny skierowany do uczniów śląskich szkół.

W ramach współpracy poprowadzą spotkania z uczniami szkół średnich. Przed spotkaniami w szkołach odbędą szkolenia z trenerami biznesu zwieńczone uzyskaniem dyplomu. Szkolenia będą dotyczyć zasad skutecznej autoprezentacji. Ponadto uzyskają szansę zdobycia referencji oraz współtworzenia innowacyjnego projektu.

Jeśli jesteś studentem otwartym na zdobywanie dodatkowych doświadczeń i referencji niezbędnych do Twojego CV, Organizatorzy zapraszają do współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres mailowy: skowron@mmbiuro.pl lub biuro@mmbiuro.pl.