Staż w "Dzienniku Gazeta Prawna" oraz w Magazynie "Wysokie obcasy"

Szukasz możliwości rozwoju w obszarze dzinnikarstwa? Weź udział w programie "Google News Initiative Student Fellowship" w ramach, którego możesz zrealizować staż w "Dzienniku Gazeta Prawna" oraz w Magazynie "Wysokie obcasy".

CO? - Google News Initiative Student Fellowship
APLIKACJA: do 15 marca 2022 r.

O PROGRAMIE
Google News Initiative Student Fellowship to płatne staże zawodowe dla studentów i absolwentów z całej Europy, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w newsroomie.

Stażysta stanie się częścią jednego z 30 newsroomów uczestniczących w projekcie w okresie od czerwca do września 2022 roku.

Stażysta otrzyma wynagrodzenie od organizacji goszczącej za 8 tygodni pracy w pełnym wymiarze godzin oraz na pokrycie kosztów dodatkowych. Otrzyma min. 2.500 euro. Dokładna kwota jest uzależniona od decyzji organizacji goszczącej i kraju realizacji.

Stażysta zostanie przeszkolony poprzez udział w praktycznych warsztatach, podczas wirtualnego bootcampu. Będzie miał okazję poznać innych stypendystów i absolwentów.

Instytucja goszcząca zapewnia szkolenia, porady i wskazówki przez cały okres trwania stypendium.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę. Termin składania wniosków: 15 marca 2022 r.