Spotkanie z przedsiębiorcami Role models

Data wydarzenia:
20 Grudzień, 2010 - 17:00 - 20:00

Punkt Kontaktowy projektu START zaprasza na kolejne spotkanie z przedsiębiorcami Role models.

Role Models, czyli spotkanie sfery biznesu i tych, którym się w nim powiodło, z młodymi osobami chcącymi założyć własną firmę, umożliwi poznanie środowiska przyjaznego rozwojowi przedsiębiorczości w regionie i Polsce. Tym razem zaprosiliśmy przedsiębiorców, których firmy otrzymały dotacje. Zaproszeni goście podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą cennych rad studentom myślącym o własnym biznesie.

O swoich doświadczeniach w sferze biznesu opowiedzą:

Grzegorz Balewski – właściciel Studia Prób Muzycznych KOTŁOWNIA;
Tomasz Waller – specjalista w zakresie analizy i eksploracji danych, założyciel firmy BioByte;
Dominika Hofman – założycielka firmy Maturowo.pl.

Impreza odbędzie się w klubie Archibar (ul. Dyrekcyjna 9, Katowice) 20 grudnia 2010 r., godz. 17.00 – 20.00.

Spotkanie jest adresowane do studentów, doktorantów i pracowników (zapraszamy także osoby spoza Uniwersytetu Śląskiego).

Udział w imprezie jest bezpłatny! Po wystąpieniu przedsiębiorców zapraszamy wszystkich uczestników na poczęstunek.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres email: start@us.edu.pl  (w tytule maila prosimy napisać „Role Models, imię i nazwisko”) lub telefonicznie: 32 359 22 15.