Spotkanie z Krajową Szkołą Administracji Publicznej

Data wydarzenia:
25 Maj, 2021 - 13:00 - 14:00

Jesteś zainteresowany pracą w administracji publicznej? Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego daje Ci taką gwarancję. A dodatkowo  stypendium dla każdego uczestnika podczas 1,5 roku kształcenia! Więcej informacji uzyskasz podczas spotkania 25 maja 2021 r.!

CO? – spotkanie informacyjne z przedstawicielem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej
KIEDY? – 25 maja 2021 r., w godz. 13.00 – 14.00
GDZIE? – MS Teams

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się:

• czym jest KSAP,
  • jakie wymagania należy spełnić, aby zostać przyjętym do Szkoły,
  • jakie są korzyści dla jej uczestników,
  • jak wygląda kwestia mianowania do służby cywilnej.

Misją Krajowej Szkoły Administracji Publicznej jest kształcenie i przygotowywanie do służby publicznej urzędników służby cywilnej oraz kadr wyższych urzędników dla administracji Rzeczypospolitej Polskiej.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz aplikacyjny. Rozpoczyna się 18 maja 2021 r. o godz. 8.00.

Na dzień przed wydarzeniem uczestnicy otrzymają link do platformy, na której odbędzie się spotkanie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)