Spotkanie z firmą Wiley Edge

Szukasz nowych perspektyw zawodowych wraz z nowym rokiem akademickim? Poznaj firmę Wiley Edge i dowiedz się jakie możliwości zawodowe przygotowano dla Ciebie, a ponadto zdobądź wskazówki, jak przygotować osobistą prezentację! Spotkanie informacyjne juź 19 października 2023 r.!

CO? – spotkanie z firmą Wiley Edge
KIEDY? – 19 października 2023 r., w godz. 14.00 – 15.30
GDZIE? - online

Wiley Edge umożliwił już ponad 4000 absolwentów rozpoczęcie kariery w bankowości, biznesie i technologii. Tym razem zaprasza na spotkanie informacyjne podczas, którego uczestnik dowie się czym zajmuje się firma, jakie oferty przygotowała dla studentów naszej uczelni. Ponadto, przedstawiciel firmy opowie o procesach aplikacyjnych i nadchodzących możliwościach zawodowych w naszym regionie.

Po sesji informacyjnej, trener doradzi jak zbudować i zarządzać silną marką osobistą, aby być mistrzem w swojej karierze! Uczestnik może spodziewać się wskazówek, jak przygotować osobistą prezentację i jak wyróżnić się na platformie mediów społecznościowych: LinkedIn.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

W kolejnym kroku uczestnik otrzyma link do spotkania.