Spotkanie z firmą HireRight

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz na co dzień rozwijać i wykorzystywać znajomość języków obcych? A może chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie? Odwiedź stoisko firmy HireRight w dniach 13 i 28 listopada 2018 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu i poznaj powody, dla których warto dołączyć do zespołu HireRight!

 

 


CO? – spotkanie z firmą HireRight
KIEDY? - 13 listopada 2018 r., godz. 9:00-16:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny (Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5)


O WYDARZENIU
Podczas spotkania przy pysznej kawie i pączku przedstawiciele firmy opowiedzą o możliwościach rozwoju w HireRight, aktualnych ofertach pracy oraz procesie rekrutacyjnym. Podczas spotkania będzie można także zarejestrować się na bezpłatne warsztaty poświęcone tematyce budowania Marki Osobistej, które odbędą się na Wydziale Filologicznym 28 listopada 2018 r.

Więcej informacji na temat szkolenia znajdziesz na stronie.


O ORGANIZATORZE
HireRight jest jedną z największych na świecie firm dostarczających usługi z zakresu background screeninigu. Firma posiada na świecie 16 oddziałów i tylko w Katowicach zatrudnia obecnie ponad 460 pracowników posługujących się biegle językami obcymi.


DLA KOGO?
Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się biegle językami obcymi oraz wszystkich zainteresowanym karierą w HireRight.

ZAPISY
Wstęp wolny.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego