Spotkanie z firmą Amazon

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem stażu w firmie Amazon zapraszamy do udziału w webinarze "Amazon Black Heritage event: Building Confidence & Breaking Barriers".

CO?  - spotkanie z firmą Amazon
KIEDY? –  16 marca 2023 r., w godz. 16.00 – 18.00
GDZIE? - online

Amazon organizuje wirtualne wydarzenie dla studentów, którzy są zainteresowani możliwością odbycia stażu w firmie.

Wydarzenie poświęcone jest rozwojowi osobistemu, którego celem jest wzmocnienie ambitnych studentów z regionu EMEA, aby poczuli się bardziej pewni siebie, zainspirowani do podjęcia kolejnych kroków zawodowych jako stażysta w Amazon i uświadomili sobie, że mają potencjał, aby osiągnąć swoje cele. Wzmocnienie wiary w siebie i pozytywne spojrzenie na karierę zarówno w branży technologicznej, jak i nietechnicznej, niezależnie od pochodzenia i stopnia naukowego.

Idealni uczestnicy powinni mieć dobre wyniki w nauce.

Należy zarejestrować się poprzez formularz.

Uwaga, rejestracja na to wydarzenie nie gwarantuje udziału. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie udziału drogą mailową.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres emea-sp-events@amazon.com.